You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Satış Sözleşmesi

Satış Sözleşmesi

İADE

bylondon.com.tr üzerinden sipariş ettiğiniz ürünlerde ürün size özel üretilmiş ise ve sorun bizim tarafımızdan kaynaklanmamış ise Kişiye Özel Ürün Üretim yönetmeliğine göre iade hakkınız bulunmamaktadır. Bu durumun dışındaki iade işlemlerinizin başlatılabilmesi için 0555 148 49 30  numaralı telefondan bylondon.com.tr Müşteri Hizmetleri servisini aramanız ya da sandycase15@icloud.com adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir. İade talebinizle ilgili bylondon.com.tr Müşteri Hizmetleri'ne bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, faturanızın arkasındaki iade formunu doldurarak kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde Yurtiçi Kargo ile geri gönderebilirsiniz. Uluslararası siparişlerde iade amaçlı gönderilerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenir. (Ürün içinde Fatura bulunamadıysa e-posta adresinizi kontrol etmelisiniz.) Faturanız orda bir yerlerde ;)

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;


·İade edeceğiniz ürünü orijinal faturası ve faturanın arkasında yer alan iade formunu doldurarak eksiksiz, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde bylondon.com.tr’un size belirttiği iade adresine yollamanızı rica ederiz.


·İade etmek istediğiniz ürünün faturası bir kurum adına düzenlenmiş ise kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade işlemi tamamlanamamaktadır.


·Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış, kargo koli bandı ile bantlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu şekilde gelen ürünler teslim alındığı haliyle karşı taraf ödemeli olarak geri gönderilecektir.


·Eğer varsa, ürünün bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.


·Telefon, fotoğraf makinesi, oyun konsolları gibi taşınabilir ve görüntülü elektronik cihazların ürün ekranında yer alan koruma bandı çıkartılmamış olmalıdır. Ekranda ve cihazın diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe ve sıvı teması olmamalıdır.

DEĞİŞİM

bylondon.com.tr üzerinden sipariş ettiğiniz ürünlerde, ürün size özel üretilmiş ise ve sorun bizim tarafımızdan kaynaklanmamış ise Kişiye Özel Ürün üretim yönetmeliğine göre değişim hakkınız bulunmamaktadır. Bu durumun dışındaki değişim işlemlerinizin başlatılabilmesi için  0555 148 49 30 numaralı telefondan bylondon.com.tr  Müşteri Hizmetleri servisini aramanız ya da sandycase15@icloud.com adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir.

bylondon.com.tr ’dan sipariş ettiğiniz ürünleri, size veya gösterdiğiniz adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren, kullanılmamış olması şartıyla 7 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.

Değişim işlemlerinizin başlatılabilmesi için 0555 148 49 30 numaralı telefondan Spoyi.com Müşteri Hizmetleri’ni aramanız ya sandycase15@icloud.com adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir. 

Değişim talebinizle ilgili bylondon.com.tr Müşteri Hizmetleri’ne bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, faturanız ile birlikte kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz. Faturanın arkasındaki forma “Değişim Talebi” olduğunu yazılı olarak belirtip, değişim yapmak istediğiniz ürünün yerine hangi beden/renk istediğinizi yazmanızı rica ederiz. 

Ürününüzün/ürünlerinizin değişim koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra değişim işleminin durumu size en kısa sürede e-posta ile iletilir. İstediğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 3 iş günü içerisinde size kargo ile ücretsiz olarak gönderilecektir. Ürün stoklarda yok ise ödediğiniz ücret ödeme şeklinize göre hesabınıza geri ödenecektir.